Sklep ePapierosy.pl

Sklep internetowy epapierosy.pl zajmuje się dystrybucją epapierosów(inhalator nikotyny, wyglądem przypominający zwykły papieros/cygaro) na terenie Polski. Sklep powstał na bazie kodu openCart, jednak 40% funkcjonalności musiała być przerobiona, aby pasowała do wymagań stawianych przez firmę. Najwięcej zmian wymagała integracja sklepu z Pocztą Polską oraz serwisem platnosci.pl(payu.pl).

Zobacz galerię
Wykorzystane technologie: OpenCart, PHP, HTML
zapytania.pl druga wersja

Druga wersja serwisu zapytania.pl. W najnowszej wersji przeszedłem z PHP spieranego przez Smarty na strukturę zbudowaną z pomocą Yii framework. Nowa wersja serwisu zapytania.pl działała stabilniej, możliwe było szybkie dorabianie brakujących funkcjonalności.

Zobacz galerię
Wykorzystane technologie: Yii-framework, jQuery, MySQL, HTML, CSS
Zapytania ofertowe

Zapytania.pl to serwis łączący firmy i osoby fizyczne przez zapytania ofertowe. Strona jest bardzo rozbudowana. Wykorzystałem w niej PHP z szablonami smarty. Aby zapewnić wysoką wydajność i szybkie generowanie się stron, musiałem zastąpić zwykle stosowane przeze mnie uniwersalne funkcje, zapytaniami SQL. Oprócz HTML z CSS użyłem javascript wspomaganego przez bibliotekę jQuery.

Zobacz galerię
Wykorzystane technologie: jQuery, PHP, Smarty, HTML, CSS, javascript, MySQL
Skupyaut.pl

Skupyaut.pl to serwis, który rozsyła zgłoszenia o chęci sprzedaży auta do zarejestrowanych skupów aut. Strona została stworzona w PHP, w oparciu o Yii-framework. Szablon skupyaut.pl jest oparty głównie na xHTML i CSS z małą ilością zdjęć do załadowania, co sprawia, że strony ładują się szybko.

Zobacz galerię
Wykorzystane technologie: Yii framework(PHP), xHTML, CSS
Baza klas

Baza klas to portal przeznaczony dla programistów, do gromadzenia klas, funkcji oraz programów napisanych w różnych językach programowania. Serwis działa w oparciu o PHP na szablonach smarty. Prosty HTML i CSS.

Zobacz galerię
Wykorzystane technologie: PHP, Smarty, HTML, CSS

oooo copyright © 2024 Tomasz Sadowski login